paylaşım
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

paylaşım

paylaşım mı arıyorsun işte sitesi tam karşında

AnasayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

3 Özel Yetenekten Hangisini Seçersiniz?

5 posters
YazarMesaj
B"..eyza
Profesyonel ÜYE
Profesyonel ÜYE
B

3 Özel Yetenekten Hangisini Seçersiniz? Empty
MesajKonu: 3 Özel Yetenekten Hangisini Seçersiniz?   3 Özel Yetenekten Hangisini Seçersiniz? Icon_minitimePerş. Kas. 06, 2008 7:42 pm

Farzedin ki siz böyle otururken otururken gökten inen bişey size geliyor ve size 3 özel yetenekten birini vereceğini söylüyor...

Bunlar da:

1-) Tam Görünmezlik: Üzerinizdeki kıyafetler ve elinizde tuttuğunuz her objeyle beraber görünmez olmak, buna duvarlardan geçmek de dahil. Ayrıca mesela size yoldan geçen biri ya da otobüs falan çarpınca da içinizden geçiyor, kapı, kilit dayanmıyor size... Ayrıca bi takım objeleri de ortamdan yürütebiliyorsunuz. Görünmez haldeyken birşeylere dokunabiliyorsunuz... Quake2 deki "noclip" komutunun uçamayanını düşünün...

2-) Akıl Okuma: O anda görüş alanınızda bulunan insanların sadece sizin hakkınızda gerçekte ne düşündüğünü öğrenebilme yeteneği... Yani kız arkadaşınızın mesela, size söylediği ile düşündüğü farklı olabilir... Bunu hemen anlıyorsunuz. Ama o kişinin görüş alanınızda bulunması gerekiyor...

3-) Superfax: Dünya üzerinde herhangi bir insan evladı sizin hakkınızda birşeyler söylemeye başladığı anda bu konuşmayı yazılı olarak basan bir fax makinası... Ayrıca yer, zaman ve kişi belirterek yapıyor bunu... Arkanızdan konuşulacak her haltın çıktısını almak hoş bişey olsa gerek...
saira
Profesyonel ÜYE
Profesyonel ÜYE
saira

MesajKonu: Geri: 3 Özel Yetenekten Hangisini Seçersiniz?   3 Özel Yetenekten Hangisini Seçersiniz? Icon_minitimeC.tesi Kas. 08, 2008 5:02 pm

1 yada 2 yi seçerim heralde sen hangisini seçersin beyza
B"..eyza
Profesyonel ÜYE
Profesyonel ÜYE
B

MesajKonu: :D:d   3 Özel Yetenekten Hangisini Seçersiniz? Icon_minitimeC.tesi Kas. 08, 2008 5:34 pm

ben olsammm 2.yi seçerdim heralde Very Happy:D:D:d
elamigo
YÖNETİCİ
YÖNETİCİ
elamigo

MesajKonu: Geri: 3 Özel Yetenekten Hangisini Seçersiniz?   3 Özel Yetenekten Hangisini Seçersiniz? Icon_minitimeC.tesi Kas. 08, 2008 5:40 pm

ben sende zaten o yetenek var sanıodum Very Happy sanki aklını okur gibi bakıon herkese ben 1. seçerdim obje yütümek işime yaramaz ama birinin yanına görünmez olarak gitmez çok güzel olurdu
https://paylasim.4umer.com
B"..eyza
Profesyonel ÜYE
Profesyonel ÜYE
B

MesajKonu: =))))   3 Özel Yetenekten Hangisini Seçersiniz? Icon_minitimeC.tesi Kas. 08, 2008 5:51 pm

ways bea ben nsl bakımıomuşumda haberım yokmuşş Very Happy:D:D=)))
saira
Profesyonel ÜYE
Profesyonel ÜYE
saira

MesajKonu: Geri: 3 Özel Yetenekten Hangisini Seçersiniz?   3 Özel Yetenekten Hangisini Seçersiniz? Icon_minitimeC.tesi Kas. 08, 2008 6:39 pm

bnm kadar korkunç bakamasın korkuyolarmış bnden bn küçük bir meleğim Twisted Evil Twisted Evil Very Happy Very Happy
ezgi_184
V.I.P ÜYE
V.I.P ÜYE
ezgi_184

MesajKonu: :S:S   3 Özel Yetenekten Hangisini Seçersiniz? Icon_minitimePtsi Kas. 17, 2008 4:28 pm

melek Very Happy:D
elamigo
YÖNETİCİ
YÖNETİCİ
elamigo

MesajKonu: Geri: 3 Özel Yetenekten Hangisini Seçersiniz?   3 Özel Yetenekten Hangisini Seçersiniz? Icon_minitimePtsi Kas. 17, 2008 4:29 pm

ve küçük Very Happy
https://paylasim.4umer.com
beril_96
Profesyonel ÜYE
Profesyonel ÜYE
beril_96

MesajKonu: Geri: 3 Özel Yetenekten Hangisini Seçersiniz?   3 Özel Yetenekten Hangisini Seçersiniz? Icon_minitimeSalı Kas. 18, 2008 8:57 pm

bn beyzaya katılıom bencede 2 ne gsL yha ınsanların aklını okucan o anda bı gıcıklık yabcan sonra snn hakkında ne düsünüo örencen Very Happy

3 Özel Yetenekten Hangisini Seçersiniz?
1 sayfadaki 1 sayfası