paylaşım
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

paylaşım

paylaşım mı arıyorsun işte sitesi tam karşında

AnasayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

burçlar....=)

YazarMesaj
B"..eyza
Profesyonel ÜYE
Profesyonel ÜYE
B

burçlar....=) Empty
MesajKonu: burçlar....=)   burçlar....=) Icon_minitimePerş. Kas. 06, 2008 4:20 pm

KOÇ
Kışın kasvetinden uzun zamandır şikayetçiydin. Nihayet bu kasvet sona eriyor. Planlarını bir bir gerçekleştirmene çok az kaldı. Biliyorum, gezip tozmak için can atıyorsun ama önce sorumluluklarını yerine getirmende fayda var kanımca. Okulların kapanmasına bir avuç zaman kalmışken, karnenin tehlikeye girmesini istemezsin, öyle değil mi? Azıcık sabret ve ipin ucunu kaçırıp ailenle ters düşmemeye çalış. Sonra da ver elini tatil!

BOĞA
Yaşadığın bazı olumsuzluklar, sabrının taşmasına yetmiş de artmış bile. Uzun zamandır dişini sıkıp olumlu düşünmeye çalışmaktan artık yoruldun sanırım. Benden sana öneri; hiç bir durumda kendini bu denli hırpalama. Bazı olaylar sen istesen de istemesen de bildiği yolda devam eder. Sen sadece daha rahat ol ve önündeki uzun tatili en iyi şekilde değerlendirmek için plan yapmaya başla. Böylesi senin için çok daha keyifli olacak inan.

İKİZLER
Epey bir zamandır, gerek sosyal hayatında gerekse özel hayatında kayda değer bir hareketlilik yok. Doğal olarak bu durumdan çok sıkılmışsın. Heyecansız ve temposuz bir hayatın seni ne kadar mutsuz edebileceğini tahmin edebiliyorum. Ama artık önünde sürprizlerle dolu bir zaman diliminin seni beklediğini söyleyebilirim. Sana söyleyebileceğim tek şey, aşk meşk işlerinde tetikte durman olacak. Ayakların her an yerden kesilebilir!

YENGEÇ
Kaprislerinle arkadaşlarını ve aileni bir hayli yormuşsun. Bu şekilde davranırken içinde en ufak bir kötü niyet yok ama insanların sana tepki duymalarını engelleyememişsin. Bana kalırsa yapman gereken tek şey sosyal ortamlarda ve evde daha uysal, etrafındakilerle daha uyumlu bir ilişki içerisinde olman. Kendini başka bir gözle seyrettiğinde nasıl hareket etmen gerektiğini daha iyi anlayacaksın ve her şey kendiliğinden yoluna girecek.

ASLAN
Çok uzun zamandır kendini pek mutlu hissettiğini söyleyemem. Sence de öyle değil mi? Fakat ne olmuşsa olmuş ve sonunda beklediğin şey tam da ayaklarının dibine düşmüş. Artık kendini daha mutlu, kafanı daha rahat hissettiğine eminim. Bundan sonrası biraz senin özverine kalıyor. İlişkilerinde artık verici olma sırası sende. Suistimal edilirim diye de korkmana hiç gerek yok. Sen o dozu çok iyi ayarlarsın nasıl olsa.

BAŞAK
Yaza hazırlanmanın telaşıyla derslerini askıya almışsın. Gerçi derslerinle ilgili önemli bir problemin yok ama bu davranışınla her an her şey değişebilir. Üstelik yaza hazırlanmanın senin için bu kadar zahmetli olduğunu sanmıyorum. Ufak bir diyet programıyla bu sorunu tamamen ortadan kaldırabilir ve yaza bomba gibi girebilirsin. Sen şimdilik okul konusunda dişini biraz sık ve her şeyin sağ salim sona ermesini sağla yeter.

TERAZİ
Havadaki kararsızlık senin bünyeni de şaşırtmış anlaşılan. Bir sıcak bir soğuk derken şifayı kapmışsın. Zamanı gelmeden yaz moduna girip incecik kıyafetler tercih etmen hastalığa davetiye çıkartacaktır. Dikkatli olmakta fayda var, aksi halde gripten yakayı kurtaramayabilirsin. Tatil programları için de biraz erken sanırım. Önündeki şu kısacık zamanı iyi değerlendirip kafanı rahatlattıktan sonra planladığın her şey için serbestsin.

AKREP
Önünde uymak zorunda olduğun bir sürü kural var ve bu kurallar sinsilesinden fena halde bunalmış gibisin. Hem aile içinde hem okul hayatında karşılaştığın bu durumdan sıyrılmanın iyi bir yolunu biliyorum. İçinde bulunduğun durum her ne kadar çekilmez olursa olsun, nabza göre şerbet vermeye çalış. Kurallara uyulması gereken yerde sadece gerekeni yap ve sana kalan diğer zamanları da istediğin gibi dolu dolu yaşa.

YAY
Yardımseverlik sende bir huydan öte hastalık haline gelmiş adeta. Başı sıkışan herkese yetişebileceğini sanıyorsun. Seni bu huyundan vazgeçirmek mümkün değil biliyorum, fakat herkesin problemine bir çözüm üretirken kendinle ilgili konularda aynı tutumu sergilemiyorsun. Bana kalırsa artık biraz da kendin için bir şeyler yap ve başkaları için bu denli kendini yıpratma. Unutma her şey dozunda güzel.

OĞLAK
Yaza yaklaşırken içini kaplaması gereken heyecan sende kendini pek göstermişe benzemiyor. Üzerinde rehavetten öte, sanki bir keyifsizlik var. Bu ruh haliyle hem kendini bunalıma sokuyorsun hem de çevrendekileri olumsuz etkiliyorsun. Sebebinin ne olduğunu bilmiyorum ama bu durumundan kurtulman için ne yapman gerektiğini biliyorum. Kısa bir spor programı hem vücudunu hem de zihnini forma sokacak. Denemekte yarar var.

KOVA
Özel hayatın biraz karışık. Bir gününüz iyi geçerken diğer bir gününüz kavgayla geçiyor. Bunun sebebi ne sensin ne de o. Sadece, birbirinizi dinlemediğiniz için anlaşamıyorsunuz. Benden sana tavsiye; daha anlayışlı ve sakin olmalısın. Bu şekilde davrandığında her şeyin yoluna gireceğini göreceksin. İlişkiyi yoluna sokan taraf olmak istiyorsan bir parça özveride bulunman gerekecek. Bu da senin için çok zor olmasa gerek.

BALIK
Fiziksel görünümünle ilgili yaşadığın sıkıntının çözümü yine sende. İştahını kontrol altına almazsan bu yaz bikini giymek, senin için bir hayal olabilir! Eğer istersen en iyisini başarabilir ve fazla kiarından kurtulabilirsin, biliyorsun. Bana kalırsa çok geç olmadan hem programlı hem de fazla can sıkıcı olmayan bir spor aktivitesine başla. Vücudundaki olumlu değişikliği fark ettikçe kendini çok daha iyi hissedeceksin.

burçlar....=)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» burçlar ve çaşitleri
» burçlar ve şifreleri...
» Burçlar Ve Meslekleri :D:D
» YaLaKa BuRÇLaR;) :D:D:D
» Burçlar İnternette Ne Yapar? :D:D:D:D