paylaşım
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

paylaşım

paylaşım mı arıyorsun işte sitesi tam karşında

AnasayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Site Kuralları !

5 posters
YazarMesaj
Atakan42
YÖNETİCİ
YÖNETİCİ
Atakan42

Site Kuralları ! Empty
MesajKonu: Site Kuralları !   Site Kuralları ! Icon_minitimePtsi Kas. 03, 2008 11:15 pm

EN ÖNEMLİSİ:Yeni konuyu sadece paylaşım yapmaki için kullanın!! daha çok paylaşım daha az yorum yapın!!!!

1 . Tehdit edici, küfürlü, müstehcen, kaba, nefret dolu yada gereksiz mesajlar göndermek; din, dil, ırk, cinsiyet ayrımına yönelik ve Türkiye Cumhuriyeti yasalarına aykırı iletiler yazmak ve bu doğrultuda materyaller kullanmak kesinlikle yasaktır.

2 . Forum kurallarına uymayan mesajlar ayırım gözetilmeksizin silinir. Forumu kullanırken lütfen forum kuralları dahilinde mesajlar yazmaya çalışınız, aksi takdirde mesajlarınız hiçbir uyarıda bulunulmadan silinecektir.

3 . Forum kurallarına uymamakta ısrar eden üyelerin üyelikleri iptal edilir. IP numaraları yasaklanır.

4 . Forum katılımcıları yeni bir konu başlığı açmadan önce o konunun forumda mevcut olup olmadığını kontrol etmeliler. Bunun için forumun arama özelliği kullanılabilir. Aynı isimli veya aynı tartışmaları içeren konular açılamaz. Bu konuları yönetici ve editörler kilitleme, silme veya ilgili kategoriye yönlendirme yetkisine sahiptir.

5 . Forumun hiçbir bölümünde sitenizin ziyaret edilmesini istemeniz, sitenizde satılan veya aracı olunan bir "ürünün" reklamını yapmanız, başka sitelerin reklamı olan içerikler yollamanız ve bunlar dışındaki tüm ticarî kaygı güden mesajlar yasaktır.

6 . İnfonuza ve imzanıza yok beni ara ben gerçek aşk istiyorum ve bunun gibi saçma şeyler yazmayınız.

7. Bir tane konu açıp ya da başkası bir konu açtığında onun altına sınırları zorlayacak şekilde durmadan copy paste veya flood (durmadan konu açmak ya da mesaj göndermek) yapmayınız.

8 . Foruma bu son mesajım, bir daha bu foruma girmeyeceğim gibi mesajlar göndermeyiniz. Herkesin kendi iradesi vardır ve buraya girmek ya da girmemek kendi tercihinizdir.

9 . Site içerisinde kavga şeklinde tartışmak ve konulara gerginlik yaratacak olumsuz yanıtlar vermek yasaktır.

10 . Güncel bölümüne günlük haberleri kopyala yapıştır yapmak yasaktır.

11 . Foruma editlenmemiş ">" gibi ibareler olan kötü görünümlü mesajlar göndermek yasaktır.

12 . Foruma açılan konuların başlığı içeriğini belli edecek şekilde olmalıdır. Yardım istiyorum, ?, Help, imdat gibi başlıklar yerine Program arıyorum v.s. gibi başlıkları tercih ediniz.

13 . 1000 ,nci mesajım, 1852 inci mesajım, günaydın, iyi geceler, renkli rüyalar, heyy kimse yok mu? Halay çekmek istiyorum, canım sıkılıyor, nerdesiniz ve benzeri konular açmak kesinlikle yasaktır. Açılan konular silinir, açanlar ise bunu alışkanlık haline getirirse üyeliği kilitlenir..

14 . Konum neden silindi gibi sorular sorulması yasaktır.

15. Site içerisinde Mp3 istemek veya bilen varsa linkini versin gibi şeyler yasaktır.

16. Forumlarda şöyle bir konu vardı bulamıyorum bana onu bulun tarzı konuların açılması yasaktır. Diğer üyelerin herkesten başka özellikleri yoktur. Siz nasıl arama özelliğini kullanıyor iseniz onlarda bu özelliği kullanmaktadır.

17. Avatar ekleyin, avatar eklemişsiniz sağolun gibi topicler açmak yasaktır.

18 . Kullanıcı bilgileriniz arasına yazacağınız e-posta adresiniz aynı zamanda "e-mail listemize" eklenir. Bu mail adreslerine paylasim.4umer.com dilediği maili göndermekte özgürdür. E-mail alımını istediğiniz zaman profilinizdeki ayarlardan kapatabilirsiniz.

19.(en önemlisi) kurallar uymak için değil çiğnemek içindir... şaka yaptım uymak içindir Evil or Very Mad iyi paylaşımlar

elamigo(site kurucusu)
https://paylasim.4umer.com
BeTa
moderetör
moderetör

Site Kuralları ! Empty
MesajKonu: Geri: Site Kuralları !   Site Kuralları ! Icon_minitimeSalı Kas. 04, 2008 12:43 am

Sevgili üyelerimiz yukarıda verilen kurallara harfi harfine uyucaksınız demiyoruz.Sadece bu kurallara bakarak daha dikkatli olun ve yanlış yapmayın.Sitemiz yakında daha büyük yerlere gelicek.
İyi paylaşımlar...
elamigo
YÖNETİCİ
YÖNETİCİ
elamigo

Site Kuralları ! Empty
MesajKonu: Geri: Site Kuralları !   Site Kuralları ! Icon_minitimeSalı Kas. 04, 2008 3:48 pm

kurallar değiştirildi ve azaltıldı yeni kurallar lütfen uyunuz.
https://paylasim.4umer.com
B"..eyza
Profesyonel ÜYE
Profesyonel ÜYE
B

Site Kuralları ! Empty
MesajKonu: :D:D   Site Kuralları ! Icon_minitimePtsi Kas. 10, 2008 10:49 pm

walla çoqq uzunmuş okuyamadımm millet ama meraqq edmeın uyarızzz Very Happy:D:D=)))
beril_96
Profesyonel ÜYE
Profesyonel ÜYE
beril_96

Site Kuralları ! Empty
MesajKonu: Geri: Site Kuralları !   Site Kuralları ! Icon_minitimeÇarş. Kas. 19, 2008 5:25 pm

deıstrılmıs ve azaltılmıs kurallar bu mu okumadım haa yanlıs yabarsam uyarın

Site Kuralları !
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Bölüm Kuralları
» Duyuru:oyun hileleri bölüm kuralları !!